Babborgaplein 3A, 6909 DW Babberich  0316 - 712 051  info@kulturhusbabberich.nl

info@kulturhusbabberich.nl | 0316 - 712 051
fb
Basisschool.jpeg
P1010223.jpeg
Foto_De_Borg1.jpeg
a_ton_1_2023_foto_de_borg_kopie.jpg
previous arrow
next arrow

OPEN PODIUM OP 31.05.2024

Jan Hulsinkzaal top

jan hulsinkzaal

Afmeting Jan Hulsinkzaal (VG1):

Lengte: 7.00 Mtr. Breedte: 5.55 Mtr. Hoogte: 2.40 Mtr.

Sinds 1 Dec. 2023 is deze vergaderzaal voorzien van een beamer!

Met onderstaand formulier kunt u een activiteit boeken waarbij u de Jan Hulsink zaal wenst te gebruiken. Meer info
LET OP: HIERONDER IN DE KALENDER STAAN DE REEDS GEBOEKTE DAGEN/UREN.

U kunt dus niet nogmaals boeken op die dag/uren.
Als u het formulier (hieronder)  ingevuld hebt, ontvangt u een bevestiging en nemen wij contact met u op.

 Vraag hier uw boeking aan 

Agenda

Mei,
2024
19. Mei 2024
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
29 30 1 Wednesday, 1 May 2024 2 Thursday, 2 May 2024 3 Friday, 3 May 2024 4 Saturday, 4 May 2024 5 Sunday, 5 May 2024
6 Monday, 6 May 2024 7 Tuesday, 7 May 2024
Jan Hulsinkzaal (VG1)
8 Wednesday, 8 May 2024 9 Thursday, 9 May 2024 10 Friday, 10 May 2024 11 Saturday, 11 May 2024 12 Sunday, 12 May 2024
13 Monday, 13 May 2024 14 Tuesday, 14 May 2024 15 Wednesday, 15 May 2024 16 Thursday, 16 May 2024 17 Friday, 17 May 2024 18 Saturday, 18 May 2024 19 Sunday, 19 May 2024
20 Monday, 20 May 2024 21 Tuesday, 21 May 2024
Jan Hulsinkzaal (VG1)
22 Wednesday, 22 May 2024 23 Thursday, 23 May 2024 24 Friday, 24 May 2024 25 Saturday, 25 May 2024 26 Sunday, 26 May 2024
27 Monday, 27 May 2024 28 Tuesday, 28 May 2024 29 Wednesday, 29 May 2024
Jan Hulsinkzaal (VG1)
30 Thursday, 30 May 2024 31 Friday, 31 May 2024 1 2
Toon evenementen van alle categorieën


Logo de borg swingt 01

Contactgegevens

Kulturhus De Borg
Babborgaplein 3A,
6909 DW Babberich
 
Telefoon: 0316 - 712 051

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Previous ◁ | ▷ Next

Contactgegevens

Kulturhus De Borg
Babborgaplein 3A,
6909 DW Babberich
 
Telefoon: 0316 - 712 051

Opening Huiskamer De Borg

maandag   
dinsdag   09.30 - 12.00
woensdag   09.30 - 12.00
donderdag      09.30 - 12.00
vrijdag  
zaterdag  
zondag