Off Canvas sidebar is empty

 Babborgaplein 3A, 6909 DW Babberich  0316 - 712 051  info@kulturhusbabberich.nl

fb
Basisschool.jpeg
P1010223.jpeg
Foto_De_Borg1.jpeg
a_ton_1_2023_foto_de_borg_kopie.jpg
previous arrow
next arrow

Jan de Nereezaal top

jan de nereezaal

Afmeting Jan de Nereezaal (VG2):

Lengte: 7.00 Mtr. Breedte: 5.55 Mtr. Hoogte: 2.40 Mtr.

 

Met onderstaand formulier kunt u een activiteit boeken waarbij u de Jan de Nereezaal wenst te gebruiken. Meer info
LET OP: HIERONDER IN DE KALENDER STAAN DE REEDS GEBOEKTE DAGEN/UREN.

U kunt dus niet nogmaals boeken op die dag/uren.
Als u het formulier (Onder de Kalender)  ingevuld hebt, ontvangt u een bevestiging en nemen wij contact met u op.

 

 Vraag hier uw boeking aan 

Agenda

April,
2024
12. April 2024
Mei
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
1 Monday, 1 April 2024 2 Tuesday, 2 April 2024 3 Wednesday, 3 April 2024
Jan de Nereezaal (VG2)
4 Thursday, 4 April 2024 5 Friday, 5 April 2024 6 Saturday, 6 April 2024 7 Sunday, 7 April 2024
8 Monday, 8 April 2024 9 Tuesday, 9 April 2024 10 Wednesday, 10 April 2024
Jan de Nereezaal (VG2)
11 Thursday, 11 April 2024 12 Friday, 12 April 2024 13 Saturday, 13 April 2024 14 Sunday, 14 April 2024
15 Monday, 15 April 2024 16 Tuesday, 16 April 2024 17 Wednesday, 17 April 2024
Jan de Nereezaal (VG2)
18 Thursday, 18 April 2024
Jan de Nereezaal (VG2)
19 Friday, 19 April 2024 20 Saturday, 20 April 2024 21 Sunday, 21 April 2024
22 Monday, 22 April 2024 23 Tuesday, 23 April 2024 24 Wednesday, 24 April 2024
Jan de Nereezaal (VG2)
25 Thursday, 25 April 2024 26 Friday, 26 April 2024 27 Saturday, 27 April 2024 28 Sunday, 28 April 2024
29 Monday, 29 April 2024 30 Tuesday, 30 April 2024 1 2 3 4 5
Toon evenementen van alle categorieën


Logo de borg swingt 01

Contactgegevens

Kulturhus De Borg
Babborgaplein 3A,
6909 DW Babberich
 
Telefoon: 0316 - 712 051

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Previous ◁ | ▷ Next

Contactgegevens

Kulturhus De Borg
Babborgaplein 3A,
6909 DW Babberich
 
Telefoon: 0316 - 712 051

Opening Huiskamer De Borg

maandag   
dinsdag   09.30 - 12.00
woensdag   09.30 - 12.00
donderdag      09.30 - 12.00
vrijdag  
zaterdag  
zondag