Babborgaplein 3A, 6909 DW Babberich  0316 - 712 051  info@kulturhusbabberich.nl

info@kulturhusbabberich.nl | 0316 - 712 051
fb
Basisschool.jpeg
P1010223.jpeg
Foto_De_Borg1.jpeg
a_ton_1_2023_foto_de_borg_kopie.jpg
previous arrow
next arrow

Foyer barzaal top

foyer barzaal

Afmeting Foyer-barzaal:

Lengte 10.30 Mtr. Breedte: 09.15 Mtr. Hoogte 2.80 Mtr.

 

Met onderstaand formulier kunt u een activiteit boeken waarbij u de Foyer-barzaal wenst te gebruiken. Meer info
LET OP: HIERONDER IN DE KALENDER STAAN DE REEDS GEBOEKTE DAGEN/UREN.

U kunt dus niet nogmaals boeken op die dag/uren.
Als u het formulier (hieronder)  ingevuld hebt, ontvangt u een bevestiging en nemen wij contact met u op.

Vraag hier uw boeking aan  

Agenda

Juni,
2023
Mei
Juni 2023
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
29 30 31 1 Thursday, 1 June 2023
Foyer Barzaal
2 Friday, 2 June 2023
Foyer Barzaal
3 Saturday, 3 June 2023 4 Sunday, 4 June 2023
5 Monday, 5 June 2023 6 Tuesday, 6 June 2023
Foyer Barzaal
7 Wednesday, 7 June 2023
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal
8 Thursday, 8 June 2023
Foyer Barzaal
9 Friday, 9 June 2023
Foyer Barzaal
10 Saturday, 10 June 2023
Foyer Barzaal
11 Sunday, 11 June 2023
12 Monday, 12 June 2023 13 Tuesday, 13 June 2023
Foyer Barzaal
14 Wednesday, 14 June 2023
Foyer Barzaal
15 Thursday, 15 June 2023
Foyer Barzaal
16 Friday, 16 June 2023
Foyer Barzaal
17 Saturday, 17 June 2023 18 Sunday, 18 June 2023
19 Monday, 19 June 2023 20 Tuesday, 20 June 2023
Foyer Barzaal
21 Wednesday, 21 June 2023
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal
22 Thursday, 22 June 2023
Foyer Barzaal
23 Friday, 23 June 2023
Foyer Barzaal
24 Saturday, 24 June 2023 25 Sunday, 25 June 2023
26 Monday, 26 June 2023 27 Tuesday, 27 June 2023
Foyer Barzaal
28 Wednesday, 28 June 2023
Foyer Barzaal
29 Thursday, 29 June 2023
Foyer Barzaal
30 Friday, 30 June 2023
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal
1 2
Toon evenementen van alle categorieën


Logo de borg swingt 01

Contactgegevens

Kulturhus De Borg
Babborgaplein 3A,
6909 DW Babberich
 
Telefoon: 0316 - 712 051

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Previous ◁ | ▷ Next

Contactgegevens

Kulturhus De Borg
Babborgaplein 3A,
6909 DW Babberich
 
Telefoon: 0316 - 712 051

Opening Huiskamer De Borg

maandag   
dinsdag   09.30 - 12.00
woensdag   09.30 - 12.00
donderdag      09.30 - 12.00
vrijdag  
zaterdag  
zondag