Off Canvas sidebar is empty

 Babborgaplein 3A, 6909 DW Babberich  0316 - 712 051  info@kulturhusbabberich.nl

fb
Basisschool.jpeg
P1010223.jpeg
Foto_De_Borg1.jpeg
a_ton_1_2023_foto_de_borg_kopie.jpg
previous arrow
next arrow

Evenementen Agenda's De Borg top

Dit is de Agenda voor ALLE zalen van Kulturhus De Borg.
Onderaan de Agenda kunt u kiezen voor de Zaal waar u in geïnteresseerd bent.

WIlt u direct boeken ? Kies dan een van deze knoppen:
Sportzaal | Jan Hulsinkzaal | Jan de Nereezaal | St Janzaal | Foyer/Barzaal | Buitenterras


 

Agenda

April,
2024
12. April 2024
Mei
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
1 Monday, 1 April 2024
St. Janzaal (Grote zaal)
2 Tuesday, 2 April 2024
Foyer Barzaal
St. Janzaal (Grote zaal), Jan Hulsinkzaal (VG1), Jan de Nereezaal (VG2)
Foyer Barzaal
Sportzaal
3 Wednesday, 3 April 2024
Foyer Barzaal
Jan de Nereezaal (VG2)
St. Janzaal (Grote zaal)
4 Thursday, 4 April 2024
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal
5 Friday, 5 April 2024
Foyer Barzaal
St. Janzaal (Grote zaal)
Foyer Barzaal
6 Saturday, 6 April 2024 7 Sunday, 7 April 2024
Jan Hulsinkzaal (VG1)
8 Monday, 8 April 2024
St. Janzaal (Grote zaal)
9 Tuesday, 9 April 2024
Foyer Barzaal
Jan Hulsinkzaal (VG1)
St. Janzaal (Grote zaal), Jan Hulsinkzaal (VG1), Jan de Nereezaal (VG2)
Foyer Barzaal
Sportzaal
Jan Hulsinkzaal (VG1)
10 Wednesday, 10 April 2024
Foyer Barzaal
Jan de Nereezaal (VG2)
11 Thursday, 11 April 2024
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal
St. Janzaal (Grote zaal)
12 Friday, 12 April 2024
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal, St. Janzaal (Grote zaal)
13 Saturday, 13 April 2024
Jan Hulsinkzaal (VG1)
14 Sunday, 14 April 2024
Foyer Barzaal, St. Janzaal (Grote zaal), Jan Hulsinkzaal (VG1), Jan de Nereezaal (VG2)
Jan Hulsinkzaal (VG1)
15 Monday, 15 April 2024
St. Janzaal (Grote zaal)
16 Tuesday, 16 April 2024
Foyer Barzaal
St. Janzaal (Grote zaal), Jan Hulsinkzaal (VG1), Jan de Nereezaal (VG2)
Foyer Barzaal
Sportzaal
Jan Hulsinkzaal (VG1)
17 Wednesday, 17 April 2024
Foyer Barzaal
Jan de Nereezaal (VG2)
St. Janzaal (Grote zaal)
St. Janzaal (Grote zaal)
18 Thursday, 18 April 2024
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal
Jan de Nereezaal (VG2)
St. Janzaal (Grote zaal)
19 Friday, 19 April 2024
Foyer Barzaal
St. Janzaal (Grote zaal)
20 Saturday, 20 April 2024 21 Sunday, 21 April 2024
22 Monday, 22 April 2024
St. Janzaal (Grote zaal)
23 Tuesday, 23 April 2024
Foyer Barzaal
Jan Hulsinkzaal (VG1)
St. Janzaal (Grote zaal), Jan Hulsinkzaal (VG1), Jan de Nereezaal (VG2)
Foyer Barzaal
Sportzaal
24 Wednesday, 24 April 2024
Foyer Barzaal
Jan de Nereezaal (VG2)
25 Thursday, 25 April 2024
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal
St. Janzaal (Grote zaal)
26 Friday, 26 April 2024
Foyer Barzaal
27 Saturday, 27 April 2024
St. Janzaal (Grote zaal)
28 Sunday, 28 April 2024
29 Monday, 29 April 2024
St. Janzaal (Grote zaal)
30 Tuesday, 30 April 2024
Foyer Barzaal
Foyer Barzaal
Sportzaal
St. Janzaal (Grote zaal)
1 2 3 4 5

Logo de borg swingt 01

Contactgegevens

Kulturhus De Borg
Babborgaplein 3A,
6909 DW Babberich
 
Telefoon: 0316 - 712 051

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Previous ◁ | ▷ Next

Contactgegevens

Kulturhus De Borg
Babborgaplein 3A,
6909 DW Babberich
 
Telefoon: 0316 - 712 051

Opening Huiskamer De Borg

maandag   
dinsdag   09.30 - 12.00
woensdag   09.30 - 12.00
donderdag      09.30 - 12.00
vrijdag  
zaterdag  
zondag